Jag har nu lottat och vinnaren av påskchokladpizzan från Cool Stuff blev den som skrev den allra första kommentaren, VitaminKusin 🙂 Grattis!
Men hjälp! En chokladpizza! Det var det märkligaste jag har hört på länge och då lyssnar jag ändå när barnen “lagar mat” i köket.
Meen, jag är ju inte sen att ta an din uppmaning. Själv äter jag väldigt lite när jag skriver. Mest för att jag blir så fokuserad på själva ätandet att det inte blir någon tid över till skrivandet. Kan inte heller äta godis eller popcorn på tex bio eller framför tv av samma orsak. Just nu står dock ett glas vin parkerat vid datorn och lockar på uppmärksamheten. Det kan mycket väl vara så att det är svept när jag har tittat klart på alla bloggar och är redo för en timme manusskrivande innan det är godnattmössa på.
Trevlig helg och en god önskan om en massa skrivande!
Hoppas på smakrecension när pizzan är avsmakad 😉
Mejla din adress till malinthewriter at gmail.com
🙂
G’night!
(Gillar att jag haft lottning för chokladpizza och kollat på Biggest Loser. 😉 Rätt person vann! Han var min favorit från början 🙂 )
Storartat! Tack! Jag tror minsann att det är första gången jag vunnit något. Och då på snabbhet! 🙂
Pingback: Jag vann! « Kusiin Vitamin
Pingback: Chokladpizzan har anlänt! « Kusiin Vitamin
Pingback: Recension – chokladpizza « Kusiin Vitamin